Skontaktuj się z nami

Yüksel Polska

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Yuksel Tohum i odbycia nostalgicznej podróży do smaków dzieciństwa! Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie na naszej stronie, prześlij nam wiadomość za pomocą poniższego formularza. Nasz ekspert skontaktuje się z Tobą, przedstawi ofertę i pomoże dobrać odpowiednie odmiany.

NASZE BIURO

 • ul. Andrzeja Struga 13-21/200C, 95-100 Zgierz, łódzkie, PL
 • Pn-Pt: 8:00 - 16:00
 • +48 796 682 323
 • ecichoszewska@yukselseed.com

* Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany ofertą firmy Yuksel Tohum. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia zgody nie będzie możliwe skontaktowanie się z Państwem.

Oświadczam, że wyżej wymienione dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem/am się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (Warunki sprzedaży | Informacja RODO), w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Wyślij wiadomość

  Dołącz do społeczności Yüksel Polska

  Zostaw nam Swój email i zawsze jako pierwszy dowiaduj się o naszych promocjach, nowych produktach i ofertach specjalnych!

   Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej (obowiązkowe)

   Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany ofertą firmy Yuksel Tohum. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia zgody nie będzie możliwe skontaktowanie się z Państwem.