Krótka historia o YUKSEL TOHUM z ANTALYI

X

Pozwól, że opowiem Ci krótką historię o

YUKSEL TOHUM Z ANTALYI

Yuksel Seeds to turecka firma zajmująca się produkcją nasion i badaniami nad ulepszeniem hybrydowych odmian warzyw. Nasza firma otrzymała certyfikat "Seed Researcher Foundation" od Tureckiego Ministerstwa Rolnictwa. Yuksel Seeds to największa firma zajmująca się produkcją warzyw w Turcji, która specjalizuje się głównie w hybrydowych odmianach pomidora, papryki, bakłażana, ogórka, kabaczka, melona i arbuza.

Innowacyjne Odmiany
Innowacyjne Odmiany

Ciągle pracujemy nad doskonaleniem odmian z naszymi wyszkolonymi i utalentowanymi zespołami przy użyciu najnowocześniejszych metod nauki i technologii.

Różnorodność
Różnorodność

Każdy hodowca znajdzie coś dla siebie. Hybrydowe odmiany pomidora, papryki, bakłażana, ogórka, kabaczka, melona i arbuza.

Najlepsza Jakość
Najlepsza Jakość

Najwyższa jakość to pozycja obowiązkowa dla wszystkich odmian naszych warzyw i owoców.

100% Natury
100% Natury

Każda wyhodowana przez nas hybrydowa odmiana powstała w 100% w zgodzie z naturą. Żadna z odmian warzyw NIE JEST genetycznie modyfikowane (GMO).

Szybka Dostawa
Szybka Dostawa

Wiemy jak cenny jest Twój czas. Wszystkie nasiona posiadamy w magazynie na terenie Polski i gwarantujemy wysyłkę w 24h.

Zamówienia przez internet
Zamówienia przez internet

Zamów najlepsze odmiany warzyw a my natychmiast poinformujemy Cię, kiedy zamówienie zostanie wysłane.

Poznaj Nasz Zespół Ekspertów

YUKSEL TOHUM POLSKA

SZTUKA HODOWLI NASION

DRODZY DYSTRYBUTORZY i HODOWCY

"Obecnie firma Yuksel Seeds posiada 5 stacji badawczo hodowlanych na powierzchni 210 hektarów. Ponad 110 hektarów znajduje się pod osłonami wykorzystywanymi do celów hodowlanych. Nasze 30 letnie doświadczenie pozwoliło nam opracować wysokiej jakości hybrydowe odmiany warzyw poprzez różne programy hodowlane. Nie oznacza to jednak, że na tym poprzestaliśmy, nieustanie pracujemy nad ich udoskonaleniem. Każda z odmian została wyhodowana i wyprodukowana wyłącznie przez Yuksel Tohum. Nasze odmiany dają gwarancję wysokich plonów, dużej odporności na choroby i posiadają niezwykle wysokie właściwości adaptacyjne pod względem warunków glebowych i klimatycznych. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią wszystkie Twoje wymagania. Wierzymy, że nasze wysokiej jakości odmiany przełożą się na Wasze sukcesy. Dziękujemy za zaufanie oraz Wasz wkład i wysiłek pomagający nam w tworzeniu odmian niemal idealnych."

Mehmet Yuksel

DYREKTOR GENERALNY

I Ty dołącz do

Yuksel Tohum

i dowiedz się o
NAJNOWSZYCH ODMIANACH & ATRAKCYJNYCH CENACH!

    Wyrażam zgodę na otrzymanie informacji handlowej (obowiązkowe)

    Wypełnienie formularza wskazuje, że jesteś zainteresowany ofertą firmy Yuksel Tohum. Podanie swoich danych oraz wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, jednakże bez podania danych oraz wyrażenia zgody nie będzie możliwe skontaktowanie się z Państwem.